İKİ TREN ÇARPIŞTI

İki Tren Çarpıştı . 1 Makinist Öldü ,2 Makinist Yaralı .
İKİ TREN ÇARPIŞTI-TCDD.NETOsmaniye’nin Bahçe İlçesi’nde yük treni, istasyonda bekleyen trene çarptı, kazada 2 makinist hafif yaralandı. Ağır Yaralanan Makinist Mehmet KAHRAMAN Kazadan 1 Gün Sonra Hayatını Kaybetti .
02/06/2011 Bu gün Fevzipaşa Mamure Fevzipaşa arasında destek hizmeti görevi yapan makinalarda 43013 loko 43029 lokoya Bahçe tren istasyonunda çarpması sonucu istasyonda duran 43029 loko makinisti İskenderun personeli Mehmet Kahraman ağır 43013 loko makinistleri adana ve fevzipaşa personeli Nurettin Toplar ve Remzi Şahin hafif yaralı olarak bahçe devlet hastanesinde Ağır yaralı Mehmet kahraman önce Osmaniye devlet hastanesine Ordaki mudahalelerden sonra Adana numune hastanesine sevk edilmiştir.

Hakkında Admin

3 yorum

  1. biricik teyzeoğluma Allah ‘tan rahmet dilerim mekanın cennet olsun seni kalplerimizde yaşatacağız seni hiç unutmayacağız

  2. biricik babamı kaybettik o benm babamdııı seniii çok özleyecem baba mekanı cennet olsunnn seni hiç unutmayacağız

  3. Nurettin TOPLAR ile 1996 1997 senesinde demiryolu misafirhanesinde tanışmıştık. ben o zamanlar smyo da öğrenciydim. kendisine buradan geçmiş olsun diyorum. ölen demiryolcu arkadaşa Allahtan rahmet diliyorum. benim babam da demiryolllarında memurdu samsunda görev yapıyordu. 2000 de emekli oldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*