TCDD AKÇAY EĞİTİM VE DİNLENME TESİSLERİ

ADRES: Balıkesir – Akçay

TELEFON: (0.266) 384 10 63

FAKS: (0.266) 384 60 70

akcay2
 
akcay8[2]
Alt kat yemekhane, üst kat gazino
 
Alt kat yemekhane, üst kat gazino
akcay3[1]
 
akcay4[1]
Dinlenme ve gezinti parkımız
 
Havuz başı
akcay5[1]
 
akcay1[2]
Havuz başı
 
Deniz kenarında iskelemiz
akcay6[1]
 
akcay7[1]

Hakkında admin

120 yorum

 1. Benim babam devlet demir yollarından emekli şuanda vefat etmiştir. Bende devlet demir yollarının kamplarından faydalanmak istiyorum.Böyle bir imkanı bana sunarsanız çok memnun olurum.
  Hiçbir şeyinden şuana kadar faydalanmadım.Teşekkürler.

 2. BABAM D D Y EMEKLİ VE VEFAT ETMİŞTİR BABAMIN SAĞLIĞI DAHİL HİÇ BİRGÜN HİÇBİRŞEYDEN FAYDALANMADIK ŞİMDİ ANNEM VE AİLEMLE KAMPLARINIZDAN FAYDALANMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA .

 3. Yaşar karataş

  Babam TCDD den emekli ben ve kız kardeşim eşim dinlenme tesisinizden yararlanmak istiyorum.Saygılarımla

 4. Mehmet Erdoğan DİVİ

  TCDD Emeklileri ve çocukları kamplardan her yıl Mart ayında TCDD Genel Müdürlüğü
  Sosyal işler daire Başkanlığı Kamp Şubesini arayarak bilgi alıp kamp başvurusunda bulunabilirler
  Tel 0312 3190515

 5. suzan demiraslan

  kurban bayramı tatili için.

 6. suzan demiraslan

  Benim babam devlet demir yollarından emekli şuanda vefat etmiştir. Bende devlet demir yollarının kamplarından faydalanmak istiyorum.Böyle bir imkanı bana sunarsanız çok memnun olurum.
  Hiçbir şeyinden şuana kadar faydalanmadım. Saygılarımla Kızı Suzan DEMİRASLAN

 7. GÜLAY AYDEMİR

  iyi günler

  Demir yolları personeli olmayan kişiler kamplardan yararlanıyor mu acaba, yararlanıyorsa 8 ağustos 14 ağustos arası 5 kişilik bir aile için fiyat gönderi rmisiniz..
  teşekkürler..

 8. akgül küçük

  Sayın Yetkili,

  Devlet Demir Yolları Kampından Demir yolları personeli olmayan kişiler yararlanıyor mu? Yararlanıyorsa iki kişi 1 Ağustostan 5 Ağustosa kadar kalmak istiyoruz.Bize fiyat listesini gönderebilir misiniz?
  İlginize teşekkürler…

 9. İbrahim Sıtkı Hayta

  Kayıtlarınız nezaman başlıyor ben tcdd emekli personelin bu zamana kadar kamplardan faydalanamadim bilgilendirirseniz sevinirim

 10. Yukarıda yazılı siteden ne olduğunu anlayamadım.Ben TCDD den şube şefi olarak emekli oldum akçay tesislerinde baran sonrası 2-3gün tatil yapmak istiyorum maliyet ne kadar olur nasıl müracaat edebilir mail adresine bildirirseniz memnun olurum yoruma cevap vereceğinizden şimdiden teşekkür ederim

 11. mahmuıt demirkolllllu

  akçay kampı daha iyi işletilebilir..kamp müdürü kamp sakinleriyle tamışmıyor konuşmuyor çok ilgisiz.odalarda halı varmış gibi fotoğraflamışlar.yemekleri masalara bırakmıyolar.yaşlı sakatlar da sıraya girip bekliyor.fiyatlar kurum memuruna daha düşük olmalı.oda tahsisleri torpile göre yapılıyor.torpil yapmayanlar kör yoldaki (köşedeki)ufak kabinde kalıyor..Deniz tarafındaki kulubede güvenlikci yok..olumsuzluklar çok da ilgilenen yok

 12. Akçay kampı 2017 başlangıç tarihi nedir acaba?

 13. selam benim babam devlet demiryollarından emekli ve vefatetti akçaydaki kampınızdan yararlanmakistiyorum ailece yardımcı olursanızsevinirim 2018 yılında

 14. AKÇAY DA HAZİRAN 2017 TCDD KAMPINDA KALDIM.ÖNCE MEMNUNİYETİMİ BELİRTMEK İSTERİM.YENİ BİR MÜDÜR ATANMIŞ BANDIRMA’DAN BANDIRMA GAR MÜDÜR YARDIMCISI İMİŞ OKTAY BEY.SAHİLDEKİ DİNLENME YERİ İLE UĞRAŞIMINDAN DOLAYI KAMPI BİRAZ İHMAL ETTİ AMA YENİ DİYELİM.
  YEMEKLER HARİKA BAŞ AŞCI KADİR BEY ve YARDIMCILARINI YEMEKHANE PERSONELİNİ KUTLARIM.ELLERİNE SAĞLIK.
  ODALAR VE ODA ETRAFLARI TEMİZLİĞİ EKSİK.TEMİZLİK SADECE DEVRELER ARASINDA YAPILIYORMUŞ.ODALARI KALANLAR TEMİZLİYOR,AMA DIŞ ANTRELER MERDİVENLERDE 12 GÜN KALDIM HİÇ TEMİZLENMEDİ SORDUM 12 GÜNLÜK DEVRE BİTİNCE DEDİLER.DEMEKKİ 12 BOYUNCA HİÇ KİRLENME OLMUYOR.?
  PERSONELİNDE EĞİTİMLİ OLMASINDA YARAR VAR DERİM.
  TEKEŞŞÜR EDERİZ:

  SAYGILARIMLA.

 15. Tesisler gayet derli toplu ve temiz

 16. Bu tesislerin ücreti yetişkin ne kadar yemeklerde üç öğün ücretl mi cevaplarsanız sevinirim

 17. bu sene her yl olduğu gibi akçay kampındaydık.temmuz uzun devre.kamp bitiminde eve döndüğümde 2adet yüzüğümü maddi değeri fazla değil ama hediyeydi.yastığımın altında unuttuğumu farkettim.kabinde kimin kaldığı belli.tel.var kamp müdürlüğünde.tel.arDIM YOK DEDİLER.TEMİZLİK GÖREVLİLERİ ÖZENLE SEÇİLMEMİŞ DEMEKKİ.TEMİZLİK YAPANLAR BELLİ.BULDUKLARI ŞEYİ MÜDÜRÜYETE VERMELİLER ÇOK ÜZÜLDÜM BU OLAYA.KAPILARI BİLE KİTLEMEDEN KALDIĞIM KAMPA GÜVENEMİYECEĞİM ARTIK.

 18. KAMPLAR HAKKINDA ŞİKAYET NEREYE YAPILIYOR BİLEMEDİM.40YILLIK DEMİRYOLCU KIZIYIM.İLK DEFA BÖYLE BİR OLAY BAŞIMA GELDİ.KABİNDE UNUTTUĞUM YÜZÜKLER GİTTİ.

 19. Eşim ve ben memur emeklisiyiz. TCDDY Akçay dinlenme tesislerinden yaz dönemi faydalanabiirmiyiz. e posta adresime cevap verilirse sevinirim. Saygılarımla.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*